شرکت ، ارزش های اصلی ما ، باور های ما

استفاده از دانش روز دنیا

شرکت نانو کسری با اتکا به محققان با مدارج عالی دانشگاهی از دانش روز دنیا (نانو تکنولوژی) در تولید محصولات خود بهره می گیرد.

اخذ گواهینامه های معتبر

تولیدات این شرکت در آزمایشگاههای تراز اول کشور مورد آزمایش، و از نظر کیفی مورد تایید قرار گرفته است.

قیمت های رقابتی

بهره گیری از تکنولوژی موج چهارم در تولیدات این شرکت باعث کاهش قابل توجه هزینه تولید شده است، به طوریکه قیمت محصولات شرکت نانو کسری کاملا رقابتی است.

اعتماد مشتریان

کیفیت، قیمت رقابتی و مشتری مداری اصول بنیادین شرکت نانو کسری است. و ما مفتخریم اعلام نماییم که بیش از 80 درصد فروش این شرکت به مشتریانی است که بیش از یکبار از ما خرید کرده اند.

بیش از یک دهه تجربه

مفتخریم که بیش از 10 سال است که در کنار فعالان صنعت ساختمان حضور داریم

پشتیبانی فروش

فروش پایان کار نیست، آغاز یک تعهد است و ما متعهدیم که در کنار مشتریان خود باشیم.

درباره شرکت نانوکسری:

شرکت نانو کسری یک شرکت دانش‌بنیان بوده که به منظور رشد علوم مرتبط در حوزه نانو فناوری، و نیز تجاری سازی و تولید محصولات بر پایه نانو تکنولوژی، از سال 1389 شروع به فعالیت گسترده نموده است. محققان این شرکت جز اساتید و محققان با مدارج عالی دانشگاهی در زمینه های مرتبط با فناوری نانو می باشند و در سایه تلاش شبانه روزی گامی بزرگ در زمینه کاربرد تکنولوژی نانو در صنعت ساختمان برداشته‌اند.

بیانیه مأموریت

شرکت صنعتی نانوکسری در زمینه‌ی تولید و عرضه‌ی انواع محصولات محافظ نمای ساختمان بر پایه نانو تکنولوژی فعالیت می‌نماید. ما معتقدیم برخورداری از مزایای نانو تکنولوژی در حفظ زیبایی و دوام مصالح و حفاظت از ثروت ملی کشور حق تمامی هموطنان ماست. لذا همواره تلاش می‌کنیم تا با استفاده از نیروی انسانی متخصص و متعهد، تکنولوژی روز دنیا، استفاده از بهترین مواد اولیه، بسته بندی استاندارد محصولات و با تکیه بر پویایی سازمانی در کمترین زمان، محصولاتی با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در دسترس تمامی مصرف‌کنندگان قرار دهیم. همچنین با توسعه دانش، رعایت قوانین و مقررات زیست محیطی و بهداشتی، حفظ و توسعه نیروی انسانی شایسته، افزایش تولید و تنوع محصولات در کنار توجه به رشد پایدار در بازارهای داخلی و خارجی علاوه بر تکریم مشتریان و کارکنان، موجبات رضایت سهامداران و سایر ذینفعان سازمان را فراهم آوریم.

خط‌مشی شرکت نانوکسری

شرکت صنعتی نانوکسری، محورهای زیر را در راستای حمایت از جهت گیری استراتژیک، سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است:

 1. خلق ارزش برای ذینفعان از طریق توسعه پایدار و تولید بهره‌ور انواع محصولات
 2. حفظ و ارتقاء سطح کیفیت، سلامت و ایمنی محصولات شرکت با کسب اطمينان از انطباق عملکرد با استانداردها و الزامات قابل کاربرد
 3. حفظ و ارتقاء سطح آگاهی، دانش و رضایتمندی کارکنان با اعتقاد بر محوری بودن آن‌ها در بهبود عملکرد سازمان
 4. پایبندی به رعایت ملاحظات زیست ‌محیطی و پیشگیری از آلودگی در تمامی فعالیتهای فعلی و برنامه های آتی سازمان
 5. افزایش سطح ایمنی ذینفعان در برابر حوادث از طریق فراهم آوری شرایط کاری ایمن و سالم، پیشگیری از وقوع آسیب و بیماری‌های ناشی از کار، حذف خطرات و کاهش ریسک های ایمنی و بهداشت حرفه ای
 6. حفظ و ارتقای سطح رضایت مشتریان با رسیدگی موثر و به موقع به نظرات و شکایات آنها و رضایت سنجی مستمر مشتریان

مدیریت شرکت صنعتی نانوکسری ضمن تامین منابع موردنیاز، خود را متعهد می‌داند به‌منظور برآورده نمودن الزامات قابل کاربرد از جمله الزامات قانونی و مقرراتی، نهایت تلاش خود را بکار برده و در سایه مشورت و مشارکت کارکنان و با ایجاد ارتباطات مؤثر، تحقق اهداف در چهارچوب این خط مشی را عملی سازد.

ارزش‌های سازمانی

با استفاده از روش مصاحبه و پرسشنامه، پرسشنامه‌ی باز در اختیار خبرگان قرار گرفت و نظرات ایشان اخذ شد. از این میان نظرات منطبق بر اصول علمی ارزش‌های سازمانی انتخاب شد و نظرات مشابه و مشترک با یکدیگر ادغام گردید تا نام‌گذاری مطابق با واقعیت‌های سازمانی به شرح ذیل انجام گیرد:

 1. خلاقیت و نوآوری
 2. مشتری مداری: در اولویت قرار داشتن خواسته‌های مشتری، رجحان بهترین بودن بر اولین بودن
 3. مسئولیت پذیری: پاسخگویی، تعهد، مسئولیت‌های اجتماعی
 4. شادی و سلامت: توجه به سلامت کارکنان، توجه به سلامت خانواده
 5. رقابت پذیری: سرعت در توسعه کسب و کار، چابکی سازمانی، نیروی انسانی پویا
 6. دانش محوری و یادگیری: تخصص گرایی، علم گرایی، پژوهش محوری و یادگیری
 7. کار تیمی: مشارکت سازمانی، خرد جمعی، کار گروهی، همدلی
 8. رفتار شهروندی-سازمانی: صداقت، احترام، صمیمیت، تعلق خاطر

مدیریت شرکت صنعتی نانوکسری ضمن تامین منابع موردنیاز، خود را متعهد می‌داند به‌منظور برآورده نمودن الزامات قابل کاربرد از جمله الزامات قانونی و مقرراتی، نهایت تلاش خود را بکار برده و در سایه مشورت و مشارکت کارکنان و با ایجاد ارتباطات مؤثر، تحقق اهداف در چهارچوب این خط مشی را عملی سازد.